| HoneyBoney a întrebat:

Am nevoie de un nume pentru blogul meu urgenttt... Vreau exemple, va rog muultbig grin
Ma numesc Biancahappy

Răspuns Câştigător
| LittleLuciane a răspuns:

Bi bi,bi anca,bia bibi,biencutza,bia nca,bibi,bia,byu,bibishor,bea, biutza, beia, beiutza,beutza`,Bee
Bea
Bia
Beby
Bianky,Anca, Byannce,Bybu,babu,bi,bebe,BiBiLiBiBi
BiBiLoy
BiBeloU
BiBiLau
BuBi
BishKa
BushKi, Biut'Zza, buburuza, bitzy, bubu, bubush, bica, biank ..scz daca sau repetat

2 răspunsuri:
| Jakline a răspuns:

Bianca's Blog........depinde despre ce vei scrie.

| HoneyBoney explică:

Nu vreau neaparat ceva care sa contina numle meu...pot fi si chestii de genul:
'M-am nascut in ciuda ta'
'Love is for free'
'Just a little smile 'etc.
Vreau sa fie ceva cat mai original, insa nu am nicio ideebig grin