| OmuGnom a întrebat:

Am nevoie de un raspuns cat de repede! Ma cheama Sebi si vreau sa compun versuri(rap), va rog dati-mi idei de nume...Nu de cocalar rolling on the floor gen cum are cedrea-cedry2k... kazimir-Kazi ploae, cel mai bun castiga! :X:X rolling on the floor

4 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Ma fratioare, in rap originalitatea este cea mai importanta calitate a unui rapper, daca plagiezi pe cineva, nai treaba cu rappu, si poti sati spui cum vrea muschiu tau, da parerea mea, incepe prin a face un cantec, nu prin ati gasi numele si doar un nume imi vine in minte pentru tine :SeBall, sal.

| SexyAnon a răspuns:

Seba.

| deniedaccess a răspuns:

Daca vrei sa compui trebuie sa iti gasesti inspiratia nu sa copiezi altceva
daca nu ai inspiratie lasa-te, e cel mai bine sa realizezi cand nu esti bun la ceva

| fratelen a răspuns:

Pai cum facem ma? tu vrei sa scrii piese si n-ai inspiratie pentru. nume? n-ai nimerit genul, sincer iti spun.