| MissIndependent a întrebat:

Am nevoie de un raspuns de la cineva care este la o scoala de actorie. intrebarea mea este: cate ore de matematica si de engleza se face. Si daca poti ajunge actor in alta tara daca scoala de actorie ai facut-o in Romania.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Am vazut de acum doua zile aceasta intrebare...mai exact de cand ai pus-o.Nu ti-am raspuns deoarece nu sunt la o scoala de actorie si am zis sa nu te incurc cu raspunsul meu. Dar chiar daca nu sunt gandesc logic cam cum ar fi. Evident, ca faci mult mai putina matematica ca la un liceu teoretic, dar engleza-in special spelling (adica pronuntie)se face sigur multa.Bafta! :*