| reptila a întrebat:

Am nevoie de un răspuns urgent! Dau fundă! Peste 2 zile e ziua unui prieten şi sunt invitat. Tipu stă mai mult în casă îi plac jocurile de cărţi [are seturi de joc de cărţi căci m-am gândit şi eu săi iau]şi îi plac jocurile pe pc.Ps nu am un buget foarte mare. Până în 50 de lei.

2 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Paii.:: ia. i un pachet de carti mai. speciallelaughing)) sau un juoc pentru pc ca se gasesc sh mai ieftine smug>

| tpuguru a răspuns:

Nu poti sa ii iei jocuri pentru PC, pentru ca alea costa intr-un caz fericit 100 de lei. Mai bine cauta altceva.