| mihaela1ana a întrebat:

Am nevoie de un sfat. E putin mai complicatbig grin. Mie imi place de un baiat, coleg cu mine la scoala( clase diferite). In acelasi timp, am prieten pe care as vrea sa il indepartez fara sa il ranesc. dar nu asta e problema, ci faptul ca baiatul de la scoala nu prea ma observa. e adevarat, imi arunca ocheade si imi zambeste, dar nimic mai mult.are si id meu de cateva luni, si totusi nimic.nu stiu ce sa mai cred, dar cert e ca mie imi place tare de el.cum credeti ca ar trebui sa il abordez? nu vreau sa par disperata dupa el, si nici prea tupeista.Multumesc.

3 răspunsuri:
| ANoNim_7814 a răspuns:

T priveste iti zambeste... poate e mai timid poate stie ca ai prieten actioneaza cumva fai in asa fel incat sa vada ca il placiwinking... iar de celalalt t descotorosesti repedewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbai repede.ai multi in scoala? grabestete, ca -i iau celelalte.vezi ca mai sunt si in alte scoli.si atleti, si mai slabi, si mai dotati, si ma prosti si mai destepti. iuuuuhuuuu. ce de marfa.si de ce sa nu sufere? dai incolo de truditi? cata vreme pun botul merita ca e nesimtiti si porci.pe ei mihaela. da repede ca timpul trece. si pe la 25 de ani, nu mai alegi, ci culegi, daca mai ai ce.

| mihaela1ana explică:

Da, dar intrebarea mea e cum sa il abordez, tinand cont ca doar ne aruncam ocheade, insa nu vorbim.am id lui de ceva vreme, dar pana acum nu am intrat in vorba.cum as putea vorbi cu el? nu as vrea sa il iau direct. un pretext ceva, dar bun.