| mogaldeata a întrebat:

Am nevoie de un text pentru o invitatie scrisa la un majorat, va rog! (Dau funda!)

8 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Dragii mei si dragele mele. Se nasoleste treaba: de simbata xx. xx. 2010 nu o sa ma mai pot imbata ca un animal pe strada, nu o sa mai pot scuipa bosorogii in autobuz si nici devasta cabinele telefonice sau sparge paharele in club. Asta deoarece voi raspunde penal in fata legii, implinind la data sus mentionata virsta critica de 18 ani. Va invit asadar si prin urmare la parastasul celor mai frumosi ani din viata si la bocirea celor ce vor sa vina... Buna ziua. Pe data de xx. xx. 2008 imi serbez majoratul si nu am nici cea mai mica idee despre ce as putea scrie in invitatii. Daca stiti voi, va astept cu propunerile intr-un plic insotite de o sticla de vin si un cadou in locul cutarica la orele cutarescu. Cadoul este obligatoriu, prezenta facultativa.laughing))

| Rebecca a răspuns:

De acum sunt si eu fetita mare(si la propriu si la figurathee hee ). Si ca orice om normal. vreau sa sarbatoresc. Deci am dreptul acum, sa iti poruncesc sa te prezinti, sambata, x. xx. xxxx. la ora x, in x. Deci, porunca nu se discuta!

| Rebecca a răspuns:

Ba frate. Fac 18 ani. Nu ma crezi? Vino sambata, x. xx. xxxx. la xxlove struckx, la? si iti demonstrez.

| Rebecca a răspuns:

Au trecut si la mine cei mai frumosi ani. Mi-a venit randul si mie. De acum sunt majora. Mai am putin si ma marit si s-a dus cu chefurile de neuitat si cu noptile pierdute in discoteci. Dar, cum orice rau are si partea lui buna, se lasa cu mare petrecere cu ocazia imbatranirii mele. deci vino sambata (...) sa ne destrabalam. Te astept.

Alte răspunsuri
| mogaldeata explică:

@ alte texte, astea le-am gasit si eu pe TPU cu un "Search" happy

| mogaldeata explică:

@ Multumesc, Corinutzza.