| BiancaB_2401 a întrebat:

Am nevoie sa ma bronzez intr-o saptamana! Niste sugestii? (sunt foarte alba si am nevoie neaparat de un bronz frumos pana la banchet) FUNDA!

1 răspuns:
| fdhgcvnb a răspuns:

Pai,depinde de multi factori. daca intr-adevar esti fff alba, ar fi bine sa nu stai la soare intre orele 10 si 17.pentru ca te vei inrosi toata si cel mai probabil vei face insolatie.si crede-ma,nu asta vrei :o) eu spun sa stai in fiecare zi cam...thinking nu stiu,cat poti tu,dar fara sa exagerezi, in orele permise, si la umbra intre 10 si 17, cum ti-am spus. succes, si sper sa te distrezi la banchet happypaa