| iasmina0archie0fan a întrebat:

Am nevoie urgent de un sfat. Am gasit pe internet un iPhone ieftin si nu este replica la doar 350 lei. Nu e mult insa eu nu am banii acestia iar parintii nu ma vor sprijinii de aceasta data deoarece anul trecut in februarie am primit un telefon nou. Oferta e valabila pana in 23 noiembrie. Iar ziua mea e in 22 insa nu voi stange bani suficienti. Asa ca intrebarea mea e: Stiti niste metode sa poti face bani pana atunci?

Răspuns Câştigător
| Scriiitoare a răspuns:

Pai conteaza mult daca esti fata sau baiat, deoarece sunt mari diferente. poti sa cumperi niste haine mai ieftine si sa le vinzi mai scump, sa iti mai iei un job pentru un timp, sa imprumuti niste bani si gata, iti cumperi tot ce vrei
dar e imposibil ca un iphone sa coste 350 de lei; cred ca e facatura, mai bine sa nu il cumperi

2 răspunsuri:
| iasmina0archie0fan explică:

IPhone-ul este luat din fabrica si e iesftin, insa nu imi pot lua un job am 13 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti ferm convins ca nu e replica? e cumva din slatina tipu cu iphoneu? daca e 2g nu te mira de pret... sau mai putem face altcumva... imi tin eu banii blocati (vad ca ti-l doresti foarte tare) iar cand vrei sa ti-l trimit la acelasi pret si ramai dator cu un suc