| JackieSue a întrebat:

Am niste ciupituri foarte urate de la tantari si vreau sa stiu daca exista vreun mijloc prin care sa scap de bube sau sa le mai reduc cat de cat? mersi anticipat.

6 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

In primul rand nu te mai scaprina - incearca cu ulei de catina

| domidoc a răspuns:

Frunza de patrunjel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mai folosesc mixtura mentolata, te scapa si de senzatia de mancarime si usuca si bubitele. Plus ca te si racoreste, ca si asa e foarte cald. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spirt...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Otet, pasta de dinti. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt doctor cu spirt si cu vata trebuie sa freci cel putin 1 minut nu ma credeti daca nu ma credeti am facut si eu si mea trecut dar daca dati cu spirt o sa va ies bube negre