| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Am niste desene pe care as vrea sa le lipesc pe perete... aveam un fel de guma ca care se putea lipi.

Stiti vreun magazin din Cluj de une ppot cumpara asa ceva?

2 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Incearca cu aracet, se gaseste la magazinele de materiale de constructii

| Paul_Condulimazi_1990 a răspuns:

Cauta pe net asa numitele stickere pentru perete.vei gasi imagini frumoase si exista site-uri care iti pot face stickere personalizate cu ce poza vrei. vin direct prin posta dupa comanda la dimensiunea dorita si au un lipici specia. e autocolant