| Luca_Catalin_1995 a întrebat:

Am o colega de clasa pe care o iubesc foarte mult dar ea are un alt iubit si as vrea sa ii fac sa se desparta sa ii pot zica ca eu iubesc.Cum pot face asta? A si mai am o intrebare:eu stau in banca cu ea si toata ziua ma mangagaie si se uita fix in ochii mei.Credeti ca ma iubeste si ea pe mine?

Răspuns Câştigător
| NoName0x0 a răspuns:

E cam urat sa iti construiesti fericirea pe nefericirea altuia si tu chiar nu ai certitudinea ca te place fiindca sunt prea putin semnificative lucrurile acelea, cum ca te mangaie si ca se uita in ochii tai. Ai putea sa reusesti sa desparti doua persoane si sa fie si ea nefericita si tu in continuare. Daca intr-adevar te place, se va desparti singura de acel baiat ca sa stea cu tine, cel putin eu asa cred...

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De ce te bagi în relația altuia?
Ea dacă ar fi serioasă nu ar face asemenea gesturi, cum face cu tine poate face și cu altul.
Nu ai treabă, nu te bagi.
Nu s-au terminat fetele la ea.
Pa, pa.

| Nostradamuss a răspuns:

Prietene cand eram de varsta ta nu conta daca are prieten sau nu (daca stiam ca pot sa o iau pe cocoasa conta atunci.laughing

| neutrino a răspuns:

Ea te iubeste si pe tine, dar si pe iubitul ei. Mangai-o si tu, dar mai des, si uita-te si tu in ochii ei. Eventual poti sa si o pupi, sigur nu se va supara.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Te iubeste la maxim.

| devor a răspuns:

E cam urat sa-i desparti pe ei, mai ales daca sunt de mult timp impreuna.Si daca se iubesc cu adevarat nimic si nimeni nu o sa-i desparta vreodata. Daca te place se va despartii de el pentru tine.

| cristyna1 a răspuns:

Daca face asta poate fi atrasa de tine doar