| mistakeofyourlife a întrebat:

Am o curiozitate legata de mess in special. De obicei folosesc Opera, dar atunci cand primesc un mail nou (si dau click sa il deschid), calculatorul imi selecteaza automat alt browser (si anume Internet Explorer). Ma intrebam daca pot sa schimb browser-ul selectat de calculator (mai precis atunci cand imi apare un mail nou sa mi-l deschida tot cu Opera). Ofer funda pentru cine ma lamureste!big grin

Răspuns Câştigător
| danishor a răspuns:

Intri in opera la tools apoi selectezi ca sa fie browser implicit. bafta

2 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Din optiuni la Opera trebuie sa setezi ca Opera sa fie browser-ul de lucru ...asa se intampla cand folosesti mai multe browser-e!

| partygirlcool a răspuns:

Dezinstalează internet explorer iar la sfarsit o sa-ti apara sa iti setezi browserul care ramane si pentru mail etc apoi daca vrei instaleaza iar internet explorer