| Ciufiiiiiiix a întrebat:

Am o intrebare crying
de ce nu merge sa incarc o poza de profil pe facebook
imi spune sa astept ......si merge foarte foarte greu
normal ar trebui sa se incarce repede crying

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Şi mie mi se întâmplă la fel, dar eu aştept puţin după care dau refresh la pagină şi poza mi se postează...

3 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Probabil de la browser, sau poate pentru ca facebook`ul devine mai populat, si de aceea se incarca mai greu, incearca sa iesi de pe fb si sa astepti cateva minute dupa care sa incarci poza pe care o vrei la profil :* succes

| Aleqa a răspuns:

Probabil e de la browser, presupun. Reincarca pagina, daca nu, reinstaleaza browserul.

| TheAce a răspuns:

In general se datoreaza Shockwave-ului (Adobe Shockwave). Poti sa il reinstalezi sau sa il resetezi si ar trebui sa mearga din nou la viteza optima.