| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare destul de haioasa:

Ma grabeam sa plec de la scoala, imi fac loc printre "colegii de coridor" si ma pupa un tip pe frunte, mai catre spranceana stanga. La care rectia mea a fost : BLEAAAX! iiHh! si apoi cobor scarile (la care una dintre fete m-a copiat si a inceput si ea: "vaaai bleax! bleaaaaaaaaaax!"

Deci, mnah. Voi cam ce parere credeti ca a obtinut biataul acela despre mine? Sau fata respectiva? Sau ceilati? Eram foarte grabita, ( ca altfel i-as fi tras o poseta-n cap, fara retinere) dar mnah... cu ochii pe ceas si in fuga, iar tipul m-a luat prin suprindere, iar eu nefiind obisnuita cu "chestii" din asteah am reactionat astfel...

Crede-ti ca m-am facut de ras? worried

Funda sad

(Ma simt c-am prost in urma celor intamplate...)

Răspuns Câştigător
| Tinkabell a răspuns:

Stai linistita orice fata ar fi reactionat asa... avand in vedere ca te-ai grabit.acum ii poti da o poseta in cap laughing dar reamintestei dk i-ai dat si fii merew ca zambetul p buze cand il vezi p akel baiat.sa nu isi faca o impresie ca esti o fitoasa.stii? succeswinking

2 răspunsuri:
| 123948 a răspuns:

Pffffffff.eu crd ca ar trebui sa stai linistithawinking.sh sa nu bagi in seama fetele pline d fite care se cred."pfff cele my tari'oh go on.sh pana la urma baiathu` ala trebuie sa stea in bank luiwinking...nu este nevoie sa te simti u prost din cauza unor dobitociwinkingcare "cica"`s mare smekwinking.sh daca t my intalnesti cu fata aia sh my are astfel d reactii... pune.o la puncthee hee:X:X.te pup :* sh arata-le fundu la astfel d persoanewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa stai linistita. crezi ca lumea nu doarme pentru intamplarea de azi? Nu. O sa se uite totul (: Daca cineva incepe sa te imite iar, doar zambeste.

Poate baiatul a vrut sa faca caterinca / te place.

Fata respectiva a facut asa pentru felul in care ai reactionat.

Lumea e rea, n-ai ce sa faci.