| Farcas a întrebat:

Am o intrebare doar pentru baieti.Care credeti ca ar fi motivul pentru care un baiat cu prietena, ar alege sa mearga la mare impreuna cu fosta lui? Va rog fara mistouri, as dori sa ajut o prietena happy

8 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Vrea sa faca comparatie intre ele. le vede dezbracate.si se gandeste...¨Ia sa vedem, care e mai buna?¨.plus ca sigur inca mai are ceva pentru ea.winking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Eu zic sa ii spui prietenei tale, daca nu cumva esti tu happywinking, sa il lase oh go on ca astfel de baieti nu meritawinking
pup

pupimik
| pupimik a răspuns:

Normal ca mai tine la fosta prietena din moment ce vrea sa mearga cu ea la mare.Probabil se gandeste ca mai are vreo sansa de impacare cu fosta... iar la mare se pot intampla multe...

eileen
| eileen a răspuns:

Scuze ca ma bag, am vazut ca e o intrebare adresata baietilor dar... acel baiat nu merita nici-un respect. Spune-i prietenei tale sa ii dea papucii peste botwinking

| CrucifiedCountess a răspuns:

Remembering old times. ce crezi. o vrea.

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Prietenia platonica e doar un concept fara baza reala, asa ca cel mai probabil fiindca mai simte ceva pentru ea sau pentru a-si insela prietena.

| rina a răspuns:

Pai e clar ca inca mai are sintimente pentru fosta lui prietena... si actuala nu e decit *ocazionala*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum, fara misto, spune-i prietenei tale sa-si indrepte atentia spre altul.sincer.