| BlackAngel23 a întrebat:

.. e un baiat cu un an mai mic ca mine
big grin mie imi place de el problema e daca ii place si luitongue
i-am cerut id, vb mereu cand intra, radem glumim, merg pe la el pe strada, iesim mai multi, in pauze la scoala e tot pe mine sa ma gadile ca stie ca nu imi placebig grin am vazut din cand in cand ca se mai uita la mine:p cand intra p net ma tot intreaba de cine imi place din scstraight face ii zic ca de nimeni si nici el numi zice. mi-a zis ca ii place de vecinasa numa ca sa-i zic de cine, si i-am zis din nou ca de nimeni si a zis ca a mintit cu vecinasa numa ca sa zic eu de cine imi placetongue. oare ma place cat de cat? daca da ce sa fac sa se ataseje mai mult de mine? funda mare. daca am scris ceva gresit sau nu ma exprim corect va rog scuze, nu sariti p mine.mai gresesc la intrebari big grin

Răspuns Câştigător
| PopaIoana a răspuns:

Buna... din cate ai spus si lui ii place de tine numa ii cam frica sa iti impartaseasca sentimtntele deoarece... din cauza ca esti cu un an mai mare decat el ii este frica sa nu-l refuzi... si pe mess cand te intreaba dai si tu niste indicii... spune-i cati place de un baiat cu o clasa mai mica decat tine... ca iesi mult cu tipul respectiv pe afara... si daca nici de data asta nu se prinde... spune-i ca iti place de el... pentru ca daca ii spui 100% vei primii acelasi raspuns inapoi... crede-ma pe cuvand...e incercata metoda big grin iti urez mult moroc

1 răspuns:
| BlackAngel23 explică:

Mersi