| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu un cont de hi5
era o fata care-si punea numele de "Lady C" pe hi5 si arata asa:

http://i680.photobucket.com/albums/vv161/BeautyIoana04/1 3.jpg?t=1308660211

stiu ca si-a sters contul de hi5 (unde o aveam la prieteni) dar vreau sa stiu daca stie cineva sa-mi zica cumva daca:
1) are alt cont de hi5 (daca da, as vrea sa-mi dati linkul)
2) daca n-are hi5, macar facebook-ul (am incercat s-o caut pe fb cu numele de lady c dar nu o gasesc, poate ca si-a pus alt nume pe care eu nu-l stiu)

deci stie cineva macar una din variante?
Multumesc anticipat! :)

3 răspunsuri:
| Loloz a răspuns:

Off dar ce eşti aşa disperată după ea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau doar sa stiu pentru ca imi plac pozele ei, mare branza
daca nu vrei sa-mi spui atunci nu te mai obosi sa dai raspunsuri din astea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca un lucru:
Va rog sa nu mai dati raspunsuri cum a dat "Cozzmi"! Ori ma ajuti, si atunci inseamna ca imi dai ce vreau, ori nu ma ajuti si atunci mai bine pleci de pe pagina asta! chiar e atat de greu? daca vreau sa stiu si eu ceva, ce e rau in asta?
website-ul asta se presunpune sa fie un loc unde esti Ajutat nu Comentat!