| ChuckybooM a întrebat:

Am o intrebare "intrebatoare", si vreau sa va aflu raspunsul "raspunzator" >:;)).
1. Telefoanele astea sunt la abonament sau fara? http://telefonultau.eu/categories/LG/?sort=featured&pric e_max=364&page=2
Multumesc mult!
2. Ce telefon de 5 mp, pana in 5 milioane cu touchscreen, la liber (fara abonament) imi recomandati? (stiu ca-s foarte rare, da'...)

Răspuns Câştigător
| 37celsius a răspuns:

Sunt fara abonament, dar sugerez sa nu iti cumperi LG pentru ca e foarte prost. Eu am LG si sr descarca f. repede, soneria se aude incet si se strica foarte usor. Prietena mea are LG cu touchscreen de 2 luni si deja a inceput sa aiba defectiuni. Se stinge cand termina de vorbit. Se aprinde (odata s-a aprins la cinema)