| alexionut a întrebat:

Am o intrebare mai merge metin2 mondial ca am descarcat clientul si am facut cont dar cand vreau sa intru pe servere la ch-uri imi apare no-signal
este o problema de la mine sau nu mai merge jocul

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai prima data... trebuia sa postezi intrebarea la hobby-uri sau conversatii!
Si in al doilea rand se pune King10 pe server si este inchis vreo 2-3 zile!
Funda te rooogg!tongue

8 răspunsuri:
| david4889 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cand intru la toate ch im apare ch1... ch2... la toate!

| g0d a răspuns:

Da nici mie nu-mi merge daca aveti raspunsuri pentru mine cautati-ma cu ce am postat eu

| BlackRos3_7601 a răspuns:

Acuma merge!

| Darky_9455 a răspuns:

Este inchis pentru cateva zile.cum a spus si Wiccan l-am descarcat si eu si zice:No singal.deci pentru cateva zile e inchis

| Robert_1646 a răspuns:

Si mie tot la fel imi face intru in el astept 20 sec si dupa aia imi zice Echec lors de connexion...

| Alin_3954 a răspuns:

Si eu am acceasi problema cand intru in joc mereu imi apare la orce ch(ch1...ch2...) de o saptamana imi face asa ce trebuie sa faccrying?

| 123456789123456789123456789 a răspuns:

Cum imi pot descarca metin2 mondial? am cont dar nu stiu cum sa imi descarc metin2 mondial big grin

| adi_4225 a răspuns:

De la tine