| Lgb_Teens_1997 a întrebat:

.. momentan stau cu un baiat dar nu simt nimic pentru el si de multe ori cand vad o fata foarte frumoasa imi vine sa intorc capu dupa ea sau mai ales cand ma strang in brate cu o anumita colega simt ceva ce nu simt cand il strang in brate pe prietenul meu am tot stat si m-am gandit daca sunt lezbiana sau bi si nici acum nu am primit un raspuns si ce mi se pare cel mai ciudat ii ca parca as vrea sa am o relatie cu o fata va rog dati-va cu parerea poate o sa imi fie de folos

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Poti sa fii lesbiana sau sa fie o stare trecatoare in viata ta. Numai tu poti sa afli asta.

| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Daca tu simti ca te simti mai bine cu o fata, fi lezbianca sau bi! Tu alegi! Si nu lasa pe nimeni, nici vreun prost de pe vreun sit sa iti influenteze alegerea happy!
Tu alegi! Si daca cineva rade de tine sau iti spune ceva sa nu te intereseze daca asa vrei tu fa-o!
Si sa te gandesti bine, nu acum ca ai primit un sfat trebuie sa te iei dupa el, gandeste-te!
Sper ca te-am ajutat! Mult noroc! :*

| koorino a răspuns:

Eu cred ca esti lezbiana, dar nu-i o rusine. Daca tu te simti atrasa de fete si simti ceva mult mai intens decat la un baiat, atunci rupe relatia si vezi care fata merita sa fie alaturi de tine si care sa simta la fel :* Bafta