| LittleLady a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti? Ce inseamna pentru voi o relatie si cum va comportati dupa despartire, care sunt reactiile cand o vedeti pe fosta cu altcineva sau ce simtiti atunci cand va aduceti aminte de clipele frumoase petrecute impreuna?!
Va rog sa raspundeti sincer si daca nu aveti ceva frumos de spus mai bine nu mai spuneti. happy

3 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

O relatie este o legatura formata intre el si ea de comun acord ce ii ajuta sa se descopere, sa se cunoasca pe sine, sa se bucure unul de altul, impreuna, sa-si imparta dragostea ce exista in fiecare dintre ei;
depinde in ce relatii ramanem, daca e cazul ne salutam, schimbam cateva cuvinte, o stare placuta ma cuprinde cand imi aduc minte de momentele frumoase

| grab a răspuns:

E greu, indiferent de sex, cand iti vezi fosta/ul cu altcineva.

Insa viata e grea, dar trece!

Trebuie sa te opresti din a retrai in paguba trecutul neglorios. happy

Mergi mai departe repede, nu casca gura, fa-ti noi prieteni, mergi la un sport, cunoaste alti parteneri si ia-ti viata in maini cu tot cu raspundere si urmari nu numai cu placeri!

| fuzzer a răspuns:

O relatie, este o senzatie de atasare prin care-i acorzi timp si sentimente partenerei/partenerului.

Eu nu am nicio problema, daca o vad pe fosta cu altu, sunt orgolios de fel, si numai vorbesc cu ea.O ignor cu desavarsire.

SI incerc sa nu mai gandesc la ea sau la clipele cand am fost impreuna, sunt chestii mult mai interesante de facut, decat sa-ti bati capul cu trecutul.