| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii Naruto.Hinata nu i spune lui Naruto ce sentimente are pentru >el? Pt. ca am vazut intregul Naruto, iar acum sunt la Naruto Shippuden.Si nu inteleg de ce Hinata nu i spune lui Naruto odata ce simte pentru el. Daca acest episod exista da-ti-mi si mie linkul va rog.
>Fundita!**

5 răspunsuri:
| Sakura1218 a răspuns:

In episodul 166 din Naruto Shippuden

| Gumiix a răspuns:

Hey. ^^

Hinata ii spune lui Naruto sentimentele ei, nu stiu exact in ce episod, dar pe acolo cand se lupta cu Pein.

Hinata este batut crunt de Pein iar Naruto o intreaba ''De ce?'' iar Hinata ii spune ca il iubeste. big grin Ceva de genul s-a intamplat. happy

Cum am spus nu stiu la ce episod, dar in Naruto Shippuden Hinata ii marturiseste sentimentele ei. love struck

Funda? puppy dog eyes :*

| MasterBoY1234 a răspuns:

De fapt ii spune lui Naruto ca il Iubeste atunci cand este prins de Pain si ii se povesteste copilaria lui Pain atunci cand Hinata vine sa il salveze atunci cand este batuta urat de Pain abia atunci si-a gasit si ea sa spuna ce simte laughing e culmea dar asta e adevaru exact atunci in Naruto Shippuden 166 ai sa te convingi si tu
P.S : sper ca ti-a placut raspunsul meu si sper ca imi vei da mie fundita love struck happy big grin te implor e prima pentru mine love struck.

| laress a răspuns:

Ma decant miamintesc nu prea cred ca ai spune lui naruto cal iubeste si doar da de inteles ceva de genu numimai amintesc osati spun dupacel ma mai uit odat acu sunt la bleach dar daca vrei sa intelegi si sa fi interesat nu te uita pe yutube sau citi mesajele scrise de alti finca animeul nu mai are nici un farmec can te uiti tu crede-ma finca sti deaja ce spune chiar daca nu este clar mai bine te uiti tu bafta si succes asta-i saitu unde poti vede fianimeurile
www.deseneanime.ro/naruto-shippuden-

| Jachy a răspuns:

Ep 166 am vazut un videoclip pe youtube in care arata ce se intampla dupa lupta cu pain.hinata ii zice lui naruto ca il iubeste si apoi moare.naruto striga hinata te iubesc si o lacrima a lui ajunge pe obrazul hinatei si ea invie.se intorc in sat iar sakura plange intruna si e trista iar hinata si naruto se saruta si traiesc fericiti pana la adanci batraneti. funda? te rog e prima pentru mine