| dasda a întrebat:

Am o mare nelamurire! Dece majoritatea baietzilor le plac fetele: care ii ignora sau care se prefac ( in fata lor) ca sunt fitoase?

Răspuns Câştigător
| ladygaga a răspuns:

In niciun caz baietilor nu le plac fetele care se prefac ca sunt fitoase in fata lor si asta numai sa-i impresioneze.

Unii zic ca le plac cele care flirteaza cu ei si apoi ii ignora, pentru ca ii fac sa le doreasca mai mult, dar nu cred ca e asa.

4 răspunsuri:
| Maya. a răspuns:

Pentru ca daca vor ajunge sa cucereasca la un moment dat fata respectiva, vor parea ca au castigat merele trofeu sau ceva de genu`

| StopTheWar a răspuns:

HuH?laughing. Pe ce baiat l-ai vazut ca ii place de o fata care il ignoraraised eyebrows? Sa stii ca nu asa sta treabawinking...

| Lola_6438 a răspuns:

Pentru ca stiu ca se ajunge mai greu la ea, iar odata ce o cuceresc, se mandresc de parca au castigat un trofeu, vorba Mayei.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca baietilor le plac provocarile.