| Marius7121 a întrebat:

Am o mare problema! Am 21 de ani si o femeie de vreo 32 de ani ma considera cocalar! Ea e foarte de gasca,iese in Kulturhaus cu baieti de varsta mea si ii vede ca pe niste amici! De mine nici nu vrea sa auda, i-a spus mamei mele ca umblu pe strada ca un manelar si singura calitate a mea e ca sunt restectuos! Ce sa fac sa nu ma mai considere cocalar? Mie nu-mi place kulturhaus si nu prea suntem pe aceeasi lungime de unda dar nu vreau ca o persoana sa aiba o parere urata despre mine! Nu ma deranjeaza faptul ca iese cu alti baieti din bloc si cu mine nu dar nu cred ca are dreptul sa ma considere asa! Daca nu isi va schimba parerea despre mine asta e, nu se termina lumea aici dar ce ma sfatuiti sa fac sa ma vada cu ochi mai buni?

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pai daca zice de tine ca esti cocalar ea la 32 de ani ce face: nu are familie si si-o trage cu pustani prosti cu 10 ani mai mici ca ea? prietene nu ai de ce sa te simti aiurea pentru ca e o taratura aia dupa cum zici tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are tot dreptul sa te considere cum doreste, atata timp cat parerea ei nu te afecteaza pe tine in mod direct consider ca nu ar trebui sa-ti pese de ce spune cineva, mai ales daca persoana care are pareri nefondate despre tine e genul "pitzi". Crede-ma, si eu am fost in situatii similare si le-am dat jet celor care aveau diferite pareri despre mine.

| Sorin987 a răspuns:

Si ea la 32 de ani ce face?laughing umbla cu din astia de 20 de ani? Nu trebuie sa iti faci probleme, se vede ca nu are minte multa.