| Patrykya777 a întrebat:

Am o mica problema; Ieri am avut banchetul si in momentul defilarii nu am nicio poza facuta, numai videoclip, si as dori neaparat sa am macar o poza. Daca stiti un program sau un site in care pot sa scot, sa tai poze din videoclip va rog frumos sa imi spuneti. Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

SCOATE POZE DIN VIDEOCLIP - Da play la videoclip in FULL screen si apoi pune stop(pause) la poza care vrei sa o descarci->apasa tasta PrtScr (dreapta sus)si apoi du-te in Paint si da-i LIpire sau Ctrl + V (o sa-ti apara poza acolo) apoi o salvezi in format jpg sau png. Asa faci cu toate pozele care vrei sa le scoti din videoclip.
Bafta!