| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema. Mama s-a chinuit pana acum sa faca o prajitura, dar a folosit o ciocolata care a stricat tot gustul, si nu stiu cum sa ii zic mai frumos ca nu imi place...sugestii? happy

Răspuns Câştigător
| Florinaa123 a răspuns:

Ii spui ca nu ti place, dar ii spui si motivul. Va intelege.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zii ca nu iti place si gata

| zurick a răspuns:

Urasc prefacatoria.Tu trebuie sa-i spui in fata repede si la obiect ca nu-ti place.Ce-i asa de greu?

| andrei1237 a răspuns:

E mai bine sa ii spui adevarul in fata. Daca ii spui, minciuna va fi pe jumatate iertata.

| Ralucaa11 a răspuns:

Ii poti spune ca nu vrei sa mananci momentan, ca nu ti-e foame, iar daca tot insista sa mananci, incearca sa incepi alt subiect. Imi poti da funda?