| treipuncte a întrebat:

Am o prietena (amica) pe care o plac.si i-am spus ca o plac si ea... mi-o zis ca nu are rost sa stricam prietenia pe care o avem acum, cu o relatie... ea se despartise de 3 zile de prietenul ei.Stiu ca m-a placut, dar atunci eram prea rusinos sa o intreb sad oare ma mai place? ma inteleg ff.bine cu ea. Funda! celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| deathkid a răspuns:

Of doamne baiete persevereaza si tu nu renunta la ea arata-i ca o iubesti si daca sti ca nu o vei dezamagi continua sa o castigi iar daca s`a desp recent asteapta si uh o saptamana este prea repede... baftatongue

2 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Daca ea s-a despartit de prietenul ei atunci asta e un semn!happy
Nu vi rusinos, asta strica mult in viatawinking

Incearca sa fi cu capul sus la ce te intreaba
si daca o placi si ea te place incearca
sa vezi daca poti sa ai o relatie cu ea:*
Bafta si zi-mi si mie ce se intamplabatting eyelashes

Bafta:X

| LoveYou4Everrr a răspuns:

Pai daca a zis ca nu vrea sa strice prietenia,vroia sa zica ca ii pasa de tine, dar nu te vede ca pe un iubit sau poate vrea sa fie cu tine mai tarziu, ca fostul ei rieten sa nu banuiasca ca ea sa-l fii inselat...parerea mea