| Alessia_8139 a întrebat:

Am o prietena pe care o cheama Nicoleta.Aseara ne-am gandit la o porecla. Ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Vrei o alintatura la numele " Nicoleta "?

Nicoleta - Nico, Noci, Nica, Noca, Nicolet, Nicole, Nita.

Daca vrei porecla pentru ea - adica daca ii place o culoare de ex roz ii poti pune Rozy sau Pinky happy. - daca ii place un animal ex catel ii poti spune Cutsulina laughing.

Depinde de personalitate la porecle, eu nu o cunosc pe prietena ta, tu o cunosti happy

Bafta happy

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

V-aţi gândit la o poreclă. Bravo vouăhee hee.

| gangstarap a răspuns:

Asta-i tampenia daca e prietena voastra de ce *** ia-ti pune o porecla sau voua va place sa va bateti joc de ea ia zi ce porecla ti-as pune tie "tarfa" hmm iti place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicky sau Nicole