| alinaaa22 a întrebat:

Am o problema. Am un telefon LG KP501 si nu stiu de ce de la o vreme nu pot intra in galerie sau la muzica ca mi se blocheaza si trebuie sa il inchid si sal pornesc inapoi. Il am de cam un an si are si card de memorie. Si nu i-am facut ceva adica sal scap in apa sau ceva de genu. Voi ce ziceti ca are? Funda si Vot :*:*

Răspuns Câştigător
| dadaddadadda a răspuns:

Scoate cardul din el si vezi cum se comporta in meniu daca mere bine daca tot face fante nu stiu ia altu dar daca e de la card formateazal sau schimbal big grin

2 răspunsuri:
| ArT_2528 a răspuns:

Buna! Aceeasi problema am avut si eu dar la un alt telefon. Am revenit la setarile din fabrica si totul merge foarte bine. Daca incerci asta salveaza in pc tot ce e pe tel fiindca mie mi s-a sters totul in afara de muzica si poza. Sper sa rezolvi problema!:*

| nuseu a răspuns:

Cred ca are virusi