| DarkNight123 a întrebat:

Am o problema care ma deruteaza am cumparat o cartela prepay Orange cu numar 5 euro mi-a bagat minutele automat la introducerea cartelei in telefon asta nu e o problema e ca eu am nevoie de 5 euro pentru a trimite un sms la voyo. si daca iau un cod reincarcabil de 5 euro si reincarc nu imi consuma creditu automat sa imi bage minute nu? stiu ca nu prea sunt explicit.
scuzati categoria dau funda si vot.

Răspuns Câştigător
| TeenagexD a răspuns:

Nu, nu iti consuma. Daca ai deja minutele bagate, nu iti mai introduce automat minutele. DOAR PESTE 30 de ZILE! :* Funda? >; d