| ByoEdyy a întrebat:

Am o problema cu Messenger 10 in fereastra nu mai apare scisul, eu unde tastez apare, dar cand trmit nu apare si nici cel ce imi scrie nu vad! Am schimabt mess-ul degeaba! Ce-i de facut? PLS

Răspuns Câştigător
| different a răspuns:

Si mie mi s`a intamplat.straight face
Cu siguranta este de la virusi.oh go on. Un instal de windows ar fi perfect;;]. Asa am facut si eu si acum merge super binelove struck.Nu uita sa salvezi tot ce ai in pc pe D [daca nu ai D pe DVD-uri sau CD-uri].
Sper ca te-am ajutat!:*Succes!;;]`

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Sa revii la vechiul tau Messenger sau sa duci calculatorul la reparat. Cred ca aici poti afla mai multe http://welcome.haipa.ro/pentru-mess/totul-despre-messenger/

| Gena5 a răspuns:

Http://blog.smartgeneration.ro/? p=306

urmareste pas cu pas
asa am facut si eu
si am reusit:D

funda?