| danytkd13 a întrebat:

cryingAm o problema cu telefonul!
Cand imi descarc aplicatii pot sa descarc cateva...nu multe, doar pana se umple memoria telefonului...
Am card de 2 GB(am Galaxy Gio)si pe card am doar 500 de Mb folositi si as dori sa imi intre aplicatiile pe card nu pe telefon...ca asa nu pot sa iau prea multe.
Pls ajutati-ma!
DAU FUNDA >:

1 răspuns:
| vRaz a răspuns:

Nu e nici o problema. Toate aplicatiile se instaleaza in memoria telefonului care, pana la urma... se umple. Fiind un telefon cu OS Android, poti instala din Market un program pentru menajarea aplicatiilor, iar cele deja instalate si care sunt mai mari, le poti muta pe SD card. Sper ca te-am ajutat si, bafta happy