| Deea :x a întrebat:

Am o problema cu telu` sad L-am pus la incarcat si cand l-am scos si am vrut sa-l deschid, se deschidea doar pana la manutsele alea [e nokia] apoi se inchide. Stie cineva ce are? S-a intamplat cuiva? Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| Nimic special a răspuns:

Da mi s-a intamplat de la lovituri, dar lasa-l la incrcat ca iti revine.big grin
Daca nu-si revine dur undeva la reparat daca e important.:d

| kindness a răspuns:

Hey, buna si mie mi s-a intamplat asa cadn mi-a cazut jos, probabil la daramat cineva si la pus la loc, fara ca tu sa stii! cumpara altul daca vezi ca nu-ti va mai merge delocwinking

| Manu_8210 a răspuns:

Nokia si restul...