| Katomi a întrebat:

Am o problema cu yahoo messenger. Cand bag pe cineva in lista acelei persoane ii apare doar numele meu de messenger. Cum fac sa ii apara si numele de messenger si id-u? Fundita. Scuze de categorie.

2 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Draga Katomi, daca ai id-ul prea lung se poate sa nu iti apara.Da-i(da)click dreapta(mouse) pe utilizatorul caruia vrea sa-i vada id-ul, Contact Details si apare acolo id-ul, aliasul si tot.
Numai bine.

| UnNumeFain a răspuns:

Draga Katomi, te'ai exprimat atat de nasol incat nici nu am inteles ce vrei sa ziici laughing
Dar orisicat, sa stii ca ''ii apare'' numele de messenger pentru ca asa este setat.happy
Daca vrei sa schimbi asta dai CTRL+Shift+P, appearance si bifezi Yahoo! ID, mai jos.
Sau pur si simplu dai click dreapta pe contact, Contact Details si ii pui ce nume vrei tu sa iti apara in lista. big grin Bafta!