| love_3630 a întrebat:

Am o problema cu yahoo messenger! Nu pot sa imi verific mesajele offline si cand vreau sa vb cu cineva si incerc sa deschid fereastra de comunicare nu pot! ce se intampla?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie, schimba-ti yahooul .in fine eu am schimbat si windowsul big grin

8 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

II clar! Ai folosit prea mult messengerul, a cedat si el nervos! Trebuie sa mai iesi pe afara, sa mai socializezi, sa mai faci ceva productiv si ai sa vezi ca-i trece supararea lu' nea messengeru' si o sa-l poti folosi din nou! (dupa o reinstalare)
Spor!

| Farcas a răspuns:

Dezactiveaza`l si reinstaleaza din nou messu.

| Miяu a răspuns:

Reinstaleaza messengerul... si daca poti ia-ti si o alta versiune... incearca

| MarYoBenucci a răspuns:

Daca ai reinstalat yahoo si tot asa inseamna ca ai vreun virus cv e genu ori o fi de la ei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza-ti windowsul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu pot sa-mi citesc mesajele plic, ce i-mi apar pe monitor

| nimeni_8136 a răspuns:

Uninstall / delete all yahoo files from program files / reinslall maybe another version. gl

| love_3630 explică:

L-am reinstalat de o gramada de ori nu merge cand incerc sa vb imi zice ca nu am ceva program care permite asta