| DiscoBoy a întrebat:

Am o problema: de ceva zile tot incerc sa imi instalez teamviewer 6 si imi da eroarea asta: http://img441.imageshack.us/i/eroarere.png/ care e problema funda la cel mai bun raspuns si cel mai rapid!

Răspuns Câştigător
| johnny1992 a răspuns:

Incearca sa downloadezi iar Team viewer si verifica compatibilitatea... daca ai windows 7/vista 32 biti nu downloada programe pe 64 biti si invers!
Sper ca ti-am fost de folos!

1 răspuns:
| SASman95 a răspuns:

Poate este intalerul corupt sau iti trebuie anumite programe pentru team viewer 6