| Jachy a întrebat:

Am o problema delicata nu vreau jigniri si injuraturi dar profa de romasca ma trage spre ea iar diriga ma trage spre ea si eu is de partea profei de roma fiindca am avut neintelegeri cu diriginta in trecut si vreau sa ii spun adevarul ca ea m-a invinovatit pe nedrept dar ea imi inchide gura tot timpul sunt in clasa a 5 a si vreau raspunsurile voastre intrebarea >>>>>>>>>estecum sa ii spun dirigei ca 2 colegi de clasa mi-au inscenat toate neplacerile fiindca sunt invidiosi fara ca sa o jignesc si fara sa imi fie inchisa gura? va rog cat mai REPEDE posibil maine trebuie sa ii spun dirigei si daca nu ma asculta schimb clasa scuzati greselile gramaticale si categoria

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Ii spui doamna diriginta am vrut sa va spun mai devreme dar mi-a fost frica sa nu intelegeti gresit si sa va suparati pe mine, dar adevarul este ca 2 colegi m-au sabotat deoarece sunt invidiosi. Ii spui restul neintelegerii pentru ca eu nu stiu care e problema, dar sa incepi asa cum ti-am zis si sigur te va asculta.