| dragfon a întrebat:

Am o problema. E destul de banala, doar ca in acest moment nu am idei. Maine am ora de antreprenoriale si am de facut un plan de afacere pana in aprilie, doar ca maine trebuie sa vin cu un nume pentru afacere si nu am nici o idee. Va rog sa ma ajutati pana dimineata daca se poate, afacerea consta intr-un complex de jocuri cu billiard, bowling si joc cu lasere de impuscaturi ( la noi in oras nu exista asa ca mi s-a parut o idee buna ).

1 răspuns:
| DaNeo a răspuns:

FutureGames, The Arena, 2Side, 121/1.2.1. (one to one) n-am idei. dar improvizezi sper ca totusi sunt de folos