| Eu4EverX a întrebat:

Am o problema in vara am fost impreuna cu un baiat e mai mare cu 3 ani ca si mie, ne-am despartit din cauza unor vorbe scoase la adresa noastra in toamna de ziua lui el a baut un pic si mi-a zis ca vrea sa ne impacam si asa a fost dar dupa putin timp ne-am despartit din nou.Acum in seara de Craciun, era putin beat si a venit la mine si m-a sarutat. L-am luat deoparte si am vorbit serios cu el si l-am intrebar daca vrea intr-adevar sa ne impacam sau doar ca data trecuta pentru cateva zile si mi-a zis ca vrea sa ne impacam.In urmatoarea zi a stat acasa deoarace i-a fost rau, iar azi l-am intalnit ( facem parte din acelasi crup de prieteni) si mi-a spus ca nu isi mai aminteste nimic din acea seara, desi in seara aceea mi-a demonstrat ca tine la mine. Acum nu mai stiu ce sa fac si ce sa cred oare tine la mine sau nu tine? Eu ma gandesc la vorba aceea: ca oameni cand beau spun adevarul.

Voi care tot timpul ma-ti ajutat dati-mi n sfat va rog ce sa fac ce sa ma cred?

10 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

In vino veritas şi umblă hormonii în el. Aceste două lucruri se cam bat cap în cap. Aşteaptă să vezi alte reacţii când va fi treaz. Fii doar răbdătoare şi când veţi fi împreună nu vă mai certaţi din orice nimic pentru că dragostea e mai presus de cuvinte...happy

| Eu4EverX explică:

S-a dezmeticit dupa bautura, si sa comportat ca si cum am fi simpli amici

| viatadecacatt a răspuns:

Asteapta sa se desmeticeasca bine dupa bautura si cand e treaz vorbeste-i serios despre asta si vezi ce se intamplabig grin

| Deny_8368 a răspuns:

Incerca sa vb cu el cand e treaz, atunci poti lamuri situatia...

| soseta ucigasa a răspuns:

Mai e o vorba leagata de bautura. Barbatii cand beau vad femeile mai frumoase...sa nu fie asta. Ca cea la care te gandesti tu nu e deloc adevarata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta-l sa vezi cum e cand e treaz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar, a facut-o la betie, sunteti doar amici, daca-ti place da-i de inteles asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca vrea doar sa se culce cu tine.doar cind are chef.

Răspuns utilizator avertizat
| afur1sit a răspuns:

eu cred ca el doar se joaca cu tine. dar ar tine la tine nu mai conta daca e beat sau treaz. te`ar cauta.ar insista pentru tine. dar el cauta doar un refugiu cand e beat si vine la tine. parerea mea big grin