| vero3247 a întrebat:

Am o problema, la google chrome cand dau fila noua imi apar toate chestile pe o singura pagina, cum pot sa fac sa-mi apara ca inainte, apps-urile pe o pagina most vizited pe o pagina, etc.

Dau funda maaare! Scuze de categorie!

1 răspuns:
| Gumiix a răspuns:

Hey. ^^

Sa spunem ca iti apar cand dai fila noua Google, Youtube, Email si inca ceva. In stanga paginii la mijloc ai o sageata gri. Dai pe ea si iti apar cele mai vizitate pagini. Iar ca sa dai de la cele mai vizitate pagini la google, youtube si alea, te uiti in dreapta paginii pe la mijloc, pe margine si iti va aparea o sageata exact ca cea dinainte. happy

Sper ca ai inteles cum ti-am explicat. big grin