| nutzbreaker a întrebat:

Am o problema: majoritatea colegilor din clasa ma urasc. Pur si simplu nu ma pot suferi chiar daca nu le fac nimic. Nu cred ca sunt o persoana atat de rea pentru ca in rest ma inteleg foarte bine cu elevii din alte clase si am o groaza de alti prieteni in afara clasei mele.

Răspuns Câştigător
| OglindaOarba a răspuns:

Hmm...si eu am o prietena care are aceeasi problemasad. I-ai dat cumva vreodata de gol cu ceva? A fost vreodata vreo tema sau ceva si numai tu i-ai spus profului ca ai facut-o si restul nu? Poate i-ai suparat cu ceva si nu-ti dai seama.Incearca sa vorbesti cu vreun coleg/vreo colega mai apropiata sa intrebe pe cativa din clasa ce au cu tine...:-(

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e fr greu sa stai inklasa si sa te respinga toti. incearca sa nu tragi atentie evita orce cearta, fii tu insuti, fale bine si vor intelege ca nau avut dreptate! Succes