| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema crying. Mi-a aparut o pata micuta roz intre labia mare si clitoris la inceputul luni si chiar era dureroasa si a curs putin sange din ea la inceput. apoi a inceput sa se inchida la culoare si nu am mai avut probleme cu ea pana la inceputul acestei saptamani cand, a inceput din nou sa ma doarastraight face. Sunt cateva fire de par in jurul ei. dar sunt foarte ingrijoratastraight face. Ce poate fi? Atunci a fost dupa ciclu, acum e inainte. Ma mai doare cand merg straight face.

Răspuns Câştigător
| trifescugabriela a răspuns:

O idee buna, mergi la un ginecolog sau vorbeste cu mama ta poate ea a trecut prin aceeasi faza ca tine!

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pare o infectie. daca esti actuva sexual ar putea fi chiar un sancru, daca nu, poate fi urmarea unei infectii cu candida. Oricum, trebuie sa te vada un ginecolog cat mai repede, inainte sa apara menstra.

| Ionut a răspuns:

Poate e un cos?! thinking, mai bine consulta un medic ginecolog. El stie exact ce ai.

| SpeciMen a răspuns:

Du-te la ginecolog happy!