| Misterrioasa a întrebat:

Am o problema. Nu mai pot raspunde la intrebari pentru ca nu mi-am confirmat email-ul acela de confirmare; dar eu nu am primit nici un email de onfirmare pe adresa mea chiar daca aici imi scrie ca da

Ma ajutati va rog?
Nu sunt de mult timp pe acest site deci nu ma prea pricep
Asadar cine ma poate lamuri? happy

Răspuns Câştigător
| mirrumirunik a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru ieri si am asteptat vreo 3-4 ore.Deci mailu nu iti vine imediat, poate veni si in cateva ore si in cateva zile.Deci asteapta si controleaza-ti mailu cat mai des.

2 răspunsuri:
| Me01 a răspuns:

Buna. Uite-te la email poate ai greșit un punct sau -_ si ajunge email de confirmare in alt email.
Eu așa am plătit happy
Trimite de mai multe ori si așteaptă cam 30 minute.

| KinderRM a răspuns:

Neaţa.

Încearcă să mai trimiţi odată mail-ul de confirmare. Dacă nu merge, schimbă e-mail-ul. O să meargă!