| Mary12 a întrebat:

Am o problema sad. prietena mea spune ca unui baiat ii place de mine si mie de el sad dar problema e ca eu nu il plac pe baiatul ala sad si ea nu vrea sa am creada. nu stiu cum as putea sa ii arat caa nu il plac sad ea zice ceva ma prefak... fundita cel mai bun raspuns puppy dog eyes

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

E simplu, vorbesti cu altul sa vada ca acesta nu te intereseaza! Dar eu nici asa nu i-as dovedi! Ar trebui sa aiba incredere nu? pa.