| maduletz a întrebat:

Am o problema! va rog sa ma ajutati. Prin intermediul site-ului Oye.ro, un site prin care dai mesaje gratuite, am primit acum cateva ore mesaje cu jigniri pe telefonul mobil. Stiti cum pot afla cine sau cine a folosit site-ul recent. Orice raspuns e folositor.

1 răspuns:
| stefanutza a răspuns:

Din pacate nu poti afla, dar poti merge cu telefonul tau la o sectie de politie si de acolo te vor vor trimite la un departament, depui plangere si in vreo 3-4 saptamani se va afla. happy Am patit- si eu la acelasi site.