| Maria26066 a întrebat:

Am o relatie cu iubitul meu de ceva timp am 18 ani, el mi-a facut de multe ori oral si mi-a placut f mult, mi-a cerut si el sa-i fac asta, vreau sa incerc(n-am facut o niciodata), dar mi-e rusine pentru ca nu stiu cum e sau cum se face...ma puteti ajuta cu cateva pareri sfaturi? Va rog...

1 răspuns:
| Hollyg a răspuns:

Salut! Puteți discuta despre asta in prealabil, si sa ii spui sa te îndrume, sa comunicați despre ce si cum ii place celuilalt, nu trebuie sa stii cum se face, ci sa faci cum ii place lui. Comunicarea este cheia happy