| Cocheta a întrebat:

Am ochi albastri si vreau sa-mi vopsesc parul. ce culoare credeti ca mi s-ar potrivi? Peste 2 saptamini e ziua mea de nastere... Dati-mi citeva sfaturi plizzz

6 răspunsuri:
| Oti a răspuns:

Roscatalove struckse vede super, sau blondahappy

| Yoanna_4969 a răspuns:

Nu ai mentionat ce culoare naturala are parul tauhee hee Daca ai ochii albastrii si tenul mai deschis la culoare, cred ca ti-ar sta bine blondahappy Sau o noanta mai stearsa de rosuhappy In nici un caz brunetahappy Sper ca te-am ajutat:*

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

As zice ca poti sa-ti faci un culoarea ciocolatei sau un roscat inchis, cat de inchis gasesti dar sa nu te faci bruneta. Sau un blond inchis. Daca nu te ajuta, SORRY!

| Millis a răspuns:

Roscata, sau un castaniu deschis love struck.

| dulcica97 a răspuns:

Daci ai ochi albastrii si esti mai alba la fata ti-ar sta bine un blond dar daca esti mai bruneta un blond inchis

| gabryela_2772 a răspuns:

Negru sau blond.la multi ani! sa fi fericita! pup love strucklove strucklove strucklove struck