| maria_3976 a întrebat:

Am parul destul de lung si foarte des deoarece este putin ondulat am ales sa-l intind varfurile sunt destul de arse, problema este ca nici varfurile nu ma prea lasa sa le tund big grin de cate ori am incercat sa-i zic ca vreau sa ma tund nu ma ascultat si imi zice ca parul lung e frumos si asa mai departe. Cum as putea sa o conving pe mama sa ma lase sa ma tund? (m-am mai tuns o data fara sa stie ea si s-a suparat foarte tare )

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai nu-l tunde o sa-ti para rau dupa el, tunde doar varfurile ca sa fie sanatos si frumos.

| no1cares a răspuns:

Te sfatui sa nu il tunzi
tunedeti doar maxim 1 cm
e pacat daca e lung sid es