| psycho_5607 a întrebat:

Am parul usor ondulat la varfuri [ dar nu imi place cum imi sta si mi-l fac cu placa, uneori]. Idei de cum as mai putea sa il aranjez? Inafara de coada etc. Si daca se poate cu poze, please!

3 răspunsuri:
| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Pai daca tot il ai ondulat baga spuma in el si cu ondulatorul si ti-l faci cretwinkinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca spuma Wella pentru par ondulat.Cand te scoli trebuie sa-ti uzi putin parul si dupa aceea aplica spuma.Umpleti palma cu spuma si aplica-o cu miscari usoare pe varful parului. Sper ca te-am ajutat a little bit.winking