| alex328 a întrebat:

Am primit de la o fata un fel de oracol, nu e oracol ca nu are intrebari...si trebuie sa scriu in el o amintire, o povestire ceva de genu si nu stiu ce...cine ma poate ajuta? Daca puteti sa-mi dati si mie niste replici de-ale voastre sau din filme, poezii! Dau funda pentru cine ma ajuta!?!

Răspuns Câştigător
| AndreyCooL a răspuns:

Pai nimeni nu iti poate sti ce sa spuna din punct de vedere tu sti ce ar trebui sa scrii... stai bine si amintesteti o amintire frumoasa pe care ati avuta voi doi si dupa fuguta scrie pe caietelhappy

2 răspunsuri:
| DhEnNu a răspuns:

Buna,
Noi nu putem sa iti ghicim amintirele.Dar tu acolo trebuie sa scrii o amintire gen la scoala sau la o petrecere...
Bafta.

| Alexino91 a răspuns:

Trebuie sa scrii acolo o amintire frumoasa sau o intamplare care ati avut impreuna